Polish producer of CBD oils

We are a Polish company dealing in the production of hemp (Cannabis Sativa L.) extracts containing the full spectrum of cannabinoids (naturally occurring in the plant) with cannabidiol (CBD) in the lead role.

jak działamy

Nasze laboratorium posiada ogromny potencjał technologiczny i wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na bezpieczne i w pełni ekologiczne przetwórstwo konopi przemysłowych. Surowce które wykorzystujemy w produkcji pochodzą z najlepszych polskich i europejskich upraw, spełniając wszystkie standardy bezpieczeństwa i jakości Unii Europejskiej. Dzięki technologii opracowanej przez nasz wyspecjalizowany zespół profesorów i doktorów z zakresu chemii, farmacji i medycyny produkty Cannabium zachowują maksymalną ilość substancji terapeutycznych i cechuje je najwyższa skuteczność.

nasza jakość

Każda partia naszych ekstraktów poddawana jest specjalistycznym analizom laboratoryjnym na najwyższej jakości sprzęcie chromatograficznym. Dzięki innowacyjnej technologii prowadzimy bardzo dokładne badania, które pozwalają na doprecyzowanie zawartości nie tylko kannabinoidów, ale też innych bardzo ważnych substancji znajdujących się w roślinie, m.in. terpenów oraz flawonoidów. Taka dokładność jest w stanie zagwarantować produkt bogaty we wszystkie cenne składniki konopi włóknistych co w kontekście terapeutycznym ma ogromne znaczenie.

nasz cel

Naszym celem jest dostarczanie ekstraktów konopnych najwyższej jakości, będących naturalną esencją rośliny. Nie używamy żadnych syntetycznych substancji, nie dodajemy do preparatów sztucznych kannabinoidów, nie używamy podczas ekstrakcji szkodliwych rozpuszczalników. Dzięki temu udało nam się zyskać zaufanie pacjentów oraz niesamowite efekty terapeutyczne w wielu ciężkich przewlekłych dolegliwościach. Naszą misją jest również szerzenie świadomości o odżywczych właściwościach konopi i zawartych w nich fitokannabinoidów, które stanowią bezpieczną, naturalną i ekologiczną alternatywę dla farmaceutyków.

nasze usługi

Świadczymy usługi z zakresu przetwórstwa konopi przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych własną linią produktów zawierających pełne spektrum fitokannabinoidów , jak i konkretnymi usługami laboratoryjnymi.