cannabium-logo

Polski producent olejków z nasion konopi włóknistych

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją oleju z nasion konopi przemysłowych (Cannabis Sativa L.) zawierających pełne spektrum fitosubstancji, terpenów, flawonoidów i innych naturalnych związków.

nasze produkty

jak działamy

Nasze laboratorium posiada ogromny potencjał technologiczny i wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na bezpieczne i w pełni ekologiczne przetwórstwo konopi przemysłowych. Surowce które wykorzystujemy w produkcji pochodzą z najlepszych polskich i europejskich upraw, spełniając wszystkie standardy bezpieczeństwa i jakości Unii Europejskiej. Dzięki technologii opracowanej przez nasz wyspecjalizowany zespół profesorów i doktorów z zakresu chemii, farmacji i medycyny produkty Cannabium zachowują maksymalną ilość substancji odżywczych i cechuje je najwyższa skuteczność.

nasza jakość

Każda partia naszych produktów poddawana jest specjalistycznym analizom laboratoryjnym na najwyższej jakości sprzęcie chromatograficznym. Dzięki innowacyjnej technologii prowadzimy bardzo dokładne badania, które pozwalają na doprecyzowanie zawartości nie tylko fitosubstancji, ale też innych bardzo ważnych związków znajdujących się w roślinie, m.in. terpenów oraz flawonoidów. Taka dokładność jest w stanie zagwarantować produkt bogaty we wszystkie cenne składniki konopi włóknistych co w kontekście odżywczym ma ogromne znaczenie.

nasz cel

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oleju z konopi włóknistych, będącego naturalną esencją rośliny. Nie używamy żadnych syntetycznych substancji, nie dodajemy do preparatów sztucznych kannabinoidów, ani nie używamy szkodliwych rozpuszczalników.

nasze usługi

Świadczymy usługi z zakresu przetwórstwa konopi przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych własną linią produktów zawierających pełne spektrum fitosubstancji, jak i konkretnymi usługami laboratoryjnymi.

Back to Top